استفاده سنگ سفید در کف ساختمان

۷ ایده و مدل فوق العاده برای کف سنگی سفید در ساختمان

به طور کلی کف های سنگی، از جمله بهترین نوع کف در ساختمان هستند. این نوع کف ها بسیار زیبا بوده و در مقابل بسیاری از سایش، خوردگی، و … بسیار مقاوم هستند. این نوع کف ها به علت زیبایی خود و حالت خاصی که به فضای داخلی ساختمان می بخشند، طرفداران بسیار زیادی دارند. در این نوشتار می خواهیم انواع مختلف ایده های بسیار زیبا برای کف سفید سنگی را برای شما برشماریم. پس با ما همراه باشید:


بیشتر بدانید : کفسابی


 

۱- کف سنگی سفید توام با دیوارهای سفیدکاری شده

سنگ سفید در کف

اگر کل فضا اعم از کف و دیوارها همگی حالت سفیدرنگ داشته باشند، می توانند به شدت به فضای داخلی آپارتمان جذابیت ببخشند. معمولا از این ترفند در ویلاهای بزرگ استفاده شده و این سفیدی دیوارها و کف با هم، باعث ایجاد یک ابهت در ساختمان شده و خانه شما را همچون قصری مجلل زیبا خواهد کرد.

۲- استفاده از سنگ سفید در حمام

سنگ سفید

به طور کلی، رنگ سفید به گونه ای خبر از تمیزی و پاکیزگی می دهد. اگر شما قصد دارید که حمامی تمیز داشته که مورد توجه هر میهمانی که به خانه شما می آید قرار گیرد، می توانید از رنگ سفید در حمام خود بسیار استفاده کنید. استفاده از سنگ مرمر سفید در این مواقع نیز بسیار توصیه می گرد.

۳- استفاده از ترکیب سیاه و سفید و کف شطرنجی

سنگ سفید در کف ساختمان

یکی از بهترین ایده ها برای طراحی داخلی ساختمان، استفاده از ترکیب دو رنگ متضاد سیاه و سفید به صورت همزمان است. ترکیب این دو رنگ اگر در دیوارها و پله ها و کف به صورت هوشمندانه ای به کار گرفته شود، زیبایی فوق العاده چشمگیری حاصل خواهد شد. در ایده ترکیب سیاه و سفید، از کف های شطرنجی استفاده می شود.

۴- استفاده از رنگ سفید در ترکیب با بافت چوبی در حمام

سنگ سفید

از جمله ویژگی های رنگ سفید این جاست که این رنگ با بافت چوبی به شدت سازگاری داشته و می تواند زیبایی فوق العاده ای را ایجاد نماید. به همین جهت معمولا در حمام های مدرن سعی می کنند که از این ایده استفاده نمایند. در این موارد کف به صورت سنگ های سفید به کار رفته و در کنار آن سعی می کنند که از رنگ و بافت چوب در مکان های مناسب استفاده نمایند.

۵- استفاده از ترکیب رنگ سفید و بافت چوبی در آشپزخانه

سنگ سفید کف

همان گونه که در مورد قبل گفتیم، ایده بالا برای  آشپزخانه نیز بسیار فوق العاده خواهد بود. در این موارد هم شما می بایست کف را به صورت سنگ سفید ساختمانی به کار برده و سعی کنید که کابینت ها و برخی عناصر دیگر آشپزخانه را با استفاده از بافت چوبی نمایان کنید.

۶- استفاده از ترکیب سفید و قهوه ای سوخته

سنگ سفید

اگر ترکیب سفید و سیاه، مورد پسند شما قرار نگرفته است، بایستی بگوییم که ترکیب رنگ های سفید و قهوه ای سوخته برای شما فوق العاده خواهد بود. در این موارد نیز شما می توانید نما و ظاهری بسیار مجلل به فضای داخلی خانه خود ببخشید.

۷- استفاده از ترکیب رنگ سفید و سایر رنگ ها

سنگ سفید

در طراحی داخلی ساختمان، مهم ترین نکته علاقه شما است. شما بایستی به این نکته توجه نمایید که به چه چیزی علاقه دارید. در صورتی که به رنگ صورتی علاقه دارید می تواند رنگ سفید را به همراه صورتی استفاده کنید. با این حال با توجه به این که رنگ سبز از لحاظ روانشناسی به انسان آرامش می بخشد، ترکیب رنگ سبز و سفید در آشپزخانه ایده ای فوق العاده خواهد بود. با این حال یادتان نرود همان طور که گفته شد مهم ترین نکته علاقه شما است و شما می توانید به جای سبز هر رنگی را با سفید ترکیب نمایید.

منبع متن

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star