ساب زدن سنگ کف

کفسابی عبدی ، متخصص حوزه کفسابی و ساب زدن سنگ کف ساختمان.

ساب زدن سنگ کف

ساب زدن سنگ کف ساختمان

ساب زدن هر نوع سنگ کفی یک روش خاص و تعداد دفعات ساب زدن متفاوتی دارد، معمولا کفسابان حرفه ای فقط می دانند که هر نوع سنگ کفی را باید با چه موادی و جند مرتبه باید ساب بخورد تا بهترین نتیجه را داشته باشد و سنگ کف ساختمان کاملا سیقلی و براق شود.

هزینه (قیمت) ساب زدن سنگ کف

هزینه ساب زدن سنگ کف به نوع سنگ، میزان کثیفی، صدمات وارده به کف و … دارد به همین دلیل برای اطلاع دقیق از هزینه ساب زدن میبایست مستقیم با شرکت ارتباط برقرار کرده و شرکت یک کارشناس به محل شما اعزام کند تا بتوان بصورت دقیق هزینه کفسابی محل شما را برآورد کند.

مدت زمان ساب زدن سنگ کف

معمولا پروسه ساب زدن سنگ کف ساختمان یکروزه انجام می شود ولی در بعضی از موارد نسبت به متراژ و میزان کثیفی امکان دارد این پروسه زمان بیشتری ببرد.

مراحل ساب زدن سنگ کف

معمولا تعداد مرتبه های ساب زدن به نوع سنگ بستگی دارد ولی بصورت معمول برای یک کفسابی خوب و براق شدن کف ساختمان ۸ مرتبه یک سنگ باید ساب بخورد، در مواردی نیز باید تعداد ساب زدن را بیشتر انجام داد که به کفی کاملا سیقلی و یکدست برسیم.

ساب زدن حرفه ای سنگ کف ساختمان

کفسابی عبدی با تجربه بیش از ۱۰ ساله خود و با استفاده از بهترین و بروزترین دستگاه های کفسابی موجود در ایران یک کفسابی حرفه ای را به شما عزیزان با بهترین قیمت ممکن تحویل می دهند. تمامی کفسابان ما کاملا حرفه ای وآموزش دیده و تمامی پرسنل ما ایرانی هستند.

هدف ما جلب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات کفسابی و نماشویی به تمامی همشهریان تهرانی عزیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star