سنگسابی

سنگسابی عبدی با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در حوزه کف و نمای ساختمان.

سنگسابی

سنگسابی حرفه ای

یک سنگسابی حرفه ای هنگامی کامل می شود که تمامی کنج های کف ساختمان نیز مانند وسط ساختمان کاملا سیقلی و یک دست شده باشد، معمولا کف سابان فقط قسمت هایی که دستگاه سنگ سابی به آن می رسد را می توانند تمیز کنند و کناره های کار و کنج های دیوارها را انجام نمی دهند، یک سنگسابی حرفه ای ، بعد از اتمام کفسابی در مرحله آخر بصورت دستی سنگ سابی گوشه های کار و کنج ها را انجام می دهد تا تمامی کف ساختمان سیقلی و تمیز به مشتری تحویل داده شود.

یک سنگساب حرفه ای می داند که هر قسمت از کف ساختمان را چگونه و باید با چه دستگاهی ساب بزند برای مثال دستگاه کفسابی راه پله با کف ساختمان متفاوت هست، همچنین چگونگی ساب کنج دیوارها و با قسمت های در دسترس دستگاه کفسابی متفاوت است.


کفسابی عبدی


هزینه سنگسابی ( تعرفه سنگسابی )

تعرفه سنگسابی ، کف ساختمان به نوع کف ساختمان ، میزان کثیفی و متراژ محل مورد نظر بستگی دارد، شما برای اطلاع دقیق از هزینه سنگ سابی باید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید تا بصورت حدودی تلفنی به شما قیمت داده شود و برای اطلاع دقیق از قیمت کفسابی باید کارشناسان ما به محل مورد نظر شما آمده و از محل بازدید کنند تا بتوانند بصورت دقیق زمان انجام کار و هزینه کفسابی را به شما دقیق بگویند.

مراحل سنگسابی

برای رسیدن به کفی سیقلی و کاملا تمیز به سنگ کف بستگی دارد ولی معمولا با ۸ مرتبه کفسابی به یک کف کاملا سیقلی دست پیدا می کنید و در صورت لزوم بیشتر از ۸ دست کفسابی انجام می دهند.

*بعضی از همکاران برای تمیز کردن کف ساختمان از مواد اسیدی استفاده می کنند که برای سنگ کف بسیار مضر است، لطفا به هیچ عنوان از مواد اسیدی برای تمیز کردن سنگ استفاده نکنید، این کار باعث کدر شدن سنگ و صدمه زدن به سنگ می شود.*

مدت زمان سنگسابی

مدت زمان سنگسابی به متراژ و نوع سنگ بستگی دارد ولی معمولا این پروسه ۱-۲ روزه تمامی می شود، برای اطلاع دقیق تر با ما تماس بگیرید تا نسبت به متراژ و نوع سنگ کف ما به شما مدت زمان حدودی برای انجام پروسه کف سابی را اعلام کنیم.

کفسابی عبدی با بیش از یک دهه فعالیت و تجربه در حوزه کف و نمای ساختمان، با استفاده از بهترین دستگاه های ایتالیایی روز دنیا، یکی از معتبر ترین برند ها در این حوزه می باشد و آماده ارائه تمامی خدمات سنگ سابی به همشهریان تهرانی می باشد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star