سنگ ساب دستی

یکی از سئوالات متداول مشتریان از کفسابان حرفه ای این است که چرا بعضی مناطق را سنگ ساب دستی انجام می دهند؟

سنگ ساب دستی

پاسخ به این سئوال بسیار ساده است، دستگاه های کفسابی معمولا بخاطر داشتن سطح بزرگ گوشه های کف ساختمان را نمی توانند بدرستی صیقلی و تمیز کنند به همین دلیل معمولا کفسابان حرفه ای قبل از تحویل پروژه به مشتری این قسمت هایی که از دسترس دستگاه کفسابی بدور بوده را سنگ ساب دستی می زنند تا آن مناطق نیز به بقیه کف ساختمان یک دست تمیز و براق شود.

کف ساب دستی معمولا در تمامی پروژه های کفسابی مورد استفاده قرار می گیرد و اگر یک کفساب بخواهد کار را بصورت کامل تحویل مشتری خود دهد حتما این پروسه را انجام می دهد.


کفسابی عبدی با بیش از ۱۰ سال سابقه


دستگاه سنگ ساب دستی

دستگاه سنگ ساب دستی معمولا سطح کوچکتری از دستگاه های کفسابی دیگر دارند تا بتوانند به تمامی نقاط کور و غیر قابل دسترس دستگاه های کفسابی، دسترسی پیدا کرده آن مناطق را نیز سیقلی و تمیز کنند.

دستگاه های دستی را معمولا به اصطلاح دستگاه مینی ساب نیز می نامند، یوفو یکی از متداول ترین دستگاه هایی است که همکاران ما نیز از آن بعنوان پولیش زن دستی برای کفسابی دستی از آن استفاده می کنند.

هزینه سنگ ساب دستی

هزینه سنگ ساب دستی به هیچ عنوان از هزینه کفسابی جدا نیست و کفساب وظیفه دارد که تمامی مناطق کف ساختمان را بصورت یکدست به مشتری تحویل دهد.

کف ساب دستی یکی از پروسه های انتهایی مراحل کفسابی به حساب می آید که این مرحله معمولا پس از ۷ سری یاب زدن کف ساختمان معمولا صورت می گیرد.

قبل از رسیدن به مرحله کف ساب دستی میبایست ابتدا زباله ها و مصالحی که معمولا در کناره های دیوار جمع می شود را بصورت دستی تمیز کرده و سپس کف سابی گوشه های دیوار نیز انجام شود.

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star