چرا کفسابی انجام دهیم ؟

چرا کفسابی انجام دهیم ؟

کفسابی چیست؟

کف ساختمان ها معمولا پس از گذشت چند سال صافی و زیبایی خود را از دست می دهند و باعث می شود که زیبایی اولیه خود را نداشته باشد و به بیننده این حس را بدهد که کف ساختمان کثیف است، در این مواقع بهترین راهکار انجام پروسه کفسابی یا سنگسابی کف است.

کفسابی با برداشتن یک لایه بسیار نازک از سطح کف باعث می شود که سنگ کف یکدست شده و زیبایی اولیه خود را دوباره بدست بیارد.

چرا کفسابی انجام دهیم؟

زیبایی و نظافت منزل و محل کار و حتی مکان های عمومی بسیار مهم است زیرا اولین چیزی که به دید کسانی که به آن محل رفت و آمد می کنند محیط ساختمان یا محل مورد نظر است، در نظر بگیرید وارد یک بیمارستان می شوید که سنگ های کف آن بسیار کثیف هست، معمولا در این مواقع ذهنیت بدی نسبت به آن مکان پیدا می کنید و با ذهنیت بد وارد آن مکان می شوید در صورتی که امکان دارد سنگ های ساختمان پاکیزه باشند و فقط بدلیل گذشت عمر سنگ، کف کدر شده باشد.

در این موارد با انجام یک کفسابی حرفه ای می توانید کف مکان مورد نظر خود را کاملا یکدست و سیقلی کنید تا به دید کسانی که وارد آن مکان می شود بسیار جذاب و تمیز بچشم بیاید و باعث ایجاد یک حس خوب در بازدیدکنندگان و مراجعان شوید.

پاکیزگی و تمیزی محل هایی که در آن رفت و آمد زیاد است مخصوصا جاهایی که مشتری رفت و آمد می کند در کسب و کار کسانی که در آن محل هستند بسیار مهم و تاثیرگذار است.

کفسابی حرفه ای

در کفسابی موارد زیادی تاثیرگذار است مثلا دستگاه و مواد مورد استفاده بسیار پر اهمیت هستند ولی مهم ترین مسئله کسی هست که پروسه کفسابی را انجام می دهد.

یک کفساب باید کاملا آموزش دیده و با تجربه باشد تا بتواند تمامی کف ساختمان را یکدست تمیز کند و از تمامی کف ساختمان به یک اندازه از سطح کف بردارد و در جاهای مورد نیاز بیشتر یا کمتر بردارد تا سطح کف کاملا یکدست و بدون نوسان باشد، همچنین هر نوع کفی برای سنگسابی احتیاج به مواد خاص و تعداد دفعات ساب زدن خاص دارد مثلا ساب زدن بتن با ساب زدن سرامیک بسیار متفاوت است.

همچنین کفسابی مکان هایی که دور از دسترس دستگاه کفسابی هست نیز دارای اهمیت است و کفساب باید بصورت دستی این مکان ها را ساب بزند تا یک کفسابی حرفه ای را به مشتری تحویل دهد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star