کفسابی ساختمان

کفسابی عبدی با بیش از یک دهه فعالیت ، کفسابی ساختمان تخصص ماست.

کفسابی ساختمان

کفسابی حرفه ای توسط کادری مجرب و آموزش دیده انجام می شود. ما از جدیدترین دستگاه های کفسابی ایتالیایی تک فاز و سه فاز برای انجام کفسابی ساختمان استفاده می کنیم.


کفسابی عبدی با بیش از ۱۰ سال سابقه


 

خدمات کفسابی ساختمان

تیم کفسابی عبدی آماده انجام تمامی خدمات کفسابی ساختمان در تمامی نقاط تهران و حومه می باشد. خدمات کفسابی حرفه ای در تمامی نقاط شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران و حومه تهران.

قابل ذکر است که استفاده از دستگاه مناسب و درجه ۱ از مهمترین قسمت های یک سنگسابی حرفه ای می باشد.

ساب زنی پله ها با استفاده از دستگاه های کفسابی تک فاز و برای ساب زنی کف ساختمان از دستگاه های ۳ فاز انجام می شود.

بهترین و با کیفیت ترین کفسابی ساختمان، شیشه ای کردن کف ساختمان می باشد که فقط از سنگسابان حرفه ای با دستگاه های درجه ۱ بر می آید.

تیم کفسابی عبدی از بهترین دستگاه های ایتالیایی استفاده کرده و با تجربه بیش از ۱۰ سال در این حوزه تجربه بالایی در کفسابی ساختمان دارند.

هزینه کفسابی ساختمان ( قیمت کفسابی ساختمان )

برای اطلاع از هزینه کفسابی ساختمان ( قیمت کفسابی ساختمان ) میبایست با ما تماس بگیرید.

هزینه کفسابی ساختمان به پارامترهای زیادی بستگی دارد به همین دلیل کارشناسان ما باید در محل مورد نظر حاضر شده و سپس بتوانند قیمت کفسابی ساختمان را به اطلاع برسانند.

برای مثال نوع کف ساختمان، میزان کثیفی و عمر سنگ ها در قیمت سنگسابی ساختمان تاثیر گذار است.

مراحل سنگسابی ساختمان معمولا ۹ مرتبه می باشد و در صورت نیاز به تعداد بیشتر کف ساختمان ساب زده می شود.

تعداد مراحل ساب زنی ، مواد استفاده شده و نیز دستگاه های حرفه ای تاثیر بسزایی در براق سازی کف ساختمان دارد و اگر تمامی مراحل کفسابی ساختمان بدرستی انجام شود پس از اتمام کار کفی براق و سیقلی را در ساختمان خواهید دید.

در بعضی موارد نیز براساس نظر کارشناس کف ساختمان احتیاج به ساب زدن ندارد و می توان با یک کفشویی ساده و با کمترین هزینه کف ساختمان را مانند روز اول براق کرد.

چرا کفسابی ساختمان را انجام دهیم؟

در ابتدای کار ساختمان اگر سنگ ها را ساب نخورده خریداری کنید و پس اتمام کار ساختمان آن ها را ساب زنید در هزینه های خود صرفه جویی انجام داده اید.

اگر سنگ های ساب خورده خریداری کنید معمولا در هنگام بنایی و ساخت ساختمان سیمان و مواد دیگر روی کف ساختمان ریخته می شود و باعث می شود شما مجبور شوید دوباره کف را ساب بزنید.

پس از گذشت زمان معمولا کف ساختمان کدر شده و زیبایی خود را از دست می دهد، در این مواقع اگر ساختمان خود را سنگسابی کنید کاملا شفاف و براق شده و زیبایی خاصی به کف ساختمان شما می دهد.

در بعضی موارد طی گذر زمان کف ساختمان ناهموار شده و شما با استفاده از کفسابی حرفه ای می توانید تمام نا همواری های کف ساختمان را بر طرف کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star