کفسابی سنگسابی

کفسابی سنگسابی عبدی با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه کفشویی و انواع سنگ کف آماده ارائه تمامی خدمات کفسابی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.کفسابی

هزینه کفسابی سنگسابی

هزینه کفسابی سنگسابی به نوع کف ، متراژ و میزان کثیفی بستگی دارد که برای اطلاع دقیق از هزینه باید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.


کفسابی عبدی


 

خدمات کفسابی سنگسابی

انجام تمامی خدمات کفسابی حرفه ای توسط کفسابان حرفه ای شرکت عبدی انجام می پذیرد.

تمامی کادر ما کاملا ایرانی و آموزش دیده هستند و کار کفسابی را بصورت حرفه ای انجام داده و کفی سیقلی را به شما تحویل می دهند.

مراحل کفسابی سنگسابی

برای رسیدن به کفی کاملا سیقلی و یک دست معمولا کف ساختمان میبایست ۸ دست کاملا کفسابی شود و در انتها نیز مکان هایی که دستگاه سنگسابی به آنجا دسترسی نداشته را بصورت دستی ساب زده شود تا تمامی مناطق کف ساختمان یکدست و سیقلی شود.

چرا کفسابی سنگسابی برای کف لازم است ؟

معمولا کف ساختمان پس از استفاده طی چند سال دیگر سیقلی بودن خودش را از دست می دهد و دیگر نمای اولیه خود را ندارد، عوض کردن کف ساختمان نیز بسیار هزینه بالایی دارد و بصرفه نیست، به همین منظور بهتر است برای رسیدن به نمای اولیه کف ساختمان از کفسابی استفاده شود.

کفسابی با استفاده از دستگاه های مخصوص یک لایه نازک از روی سنگ بر می دارد تا کف ساختمان شما مانند روز اول کاملا سیقلی و براق شود.

در بعضی موارد نیز بهتر است سنگ را ساب نخورده خریداری کنید و پس از نصب در ساختمان و خارج شدن کارگر ها و مصالح ساختمانی کف را ساب بزنید تا دوباره کاری نشود، زیرا معمولا در هنگام ساخت و ساز مصالح ساختمانی روی سنگ ریخته و پاک کردن آن ها بسیار دشوار است و مجبور می شوید دوباره سنگ نو را ساب بزنید به همین دلیل بهتر است در ساختمان های در حال ساخت یا در حال تعمیر سنگ ساب نخورده استفاده شود.

هدف ما جلب رضایت مشتریان است، در صورت داشتن هر گونه سئوال با ما بصورت مستقیم در تماس باشید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star