کفسابی سنگ ساختمان

کفسابی

کفسابی سنگ ساختمان

کفسابی انواع سنگ ساختمانی با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن توسط کفسابان حرفه ای در کفسابی عبدی.

برای انجام پروسه کفسابی هر نوع سنگ و کفی باید از مواد خاص و روش های مختلف انجام شود برای مثال کفسابی سرامیک با بتن خیلی تفاوت دارد و باید از مواد متفاوت و دستگاه های متفاوت انجام شود.


کفسابی عبدی


 

همچنین کفسابی پله با کفسابی کف ساختمان متفاوت است و دستگاه های متفاوتی برای هر کدام موجود است.

ما افتخار داریم به اطلاع مشتریان خود برسانیم با بروزکردن تمامی دستگاه های خود با تکنولوژی روز دنیا، تماما از دستگاه ها و مواد ایتالیایی برای مراحل کفسابی استفاده می کنیم و می توانیم در کمترین زمان کفی کاملا یکدست و سیقلی به مشتریان عزیز تحویل دهیم.

کفسابی با برداشتن یک لایه نازک از روی سنگ کف ساختمان باعث یکدست شدن و همچنین بدست آوردن براقی ابتدای سنگ می شود.

همچنین در جاهایی که دستگاه های کفسابی به آن ها دسترسی ندارند از کفسابی دستی استفاده می کنیم تا تمامی نقاط کف ساختمان کاملا یکدست و صاف شوند.

چرا کفسابی سنگ ساختمان انجام دهیم؟

معمولا سنگ های کف بعد از گذشت چند سال براقی و سیقلی بودن خود را از دست می دهند و کدر می شوند و باعث می شود که این احساس پیش بیاید که کف ساختمان کثیف است در این مواقع به هیچ عنوان از مواد اسیدی برای شست شوی کف استفاده نکنید زیرا مواد اسیدی باعث صدمه زدن به سنگ شده و به اصطلاح باعث خوردگی سنگ می شوند.

شما باید در این مواقع یک سنگسابی انجام دهید تا با برداشتن لایه ی نازکی از سنگ بدون صدمه زدن به آن، سطح سنگ را براق کرده و مانند روز اول آن سنگ می شود.

قیمت کفسابی سنگ ساختمان

قیمت کفسابی سنگ و کف ساختمان به متراژ، نوع سنگ و میزان کثیفی و کدری سنگ بستگی دارد برای برآورد هزینه سنگسابی باید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید تا در صورت نیاز کفسابان ما با بازدید از محل شما قیمت دقیق کفسابی را به اطلاع شما برسانند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star