کفسابی سنگ کف

کفسابی سنگ یا همان کفسابی به عملیات و یا کاری می گویند که روی سنگ انجام می دهند تا سنگ صاف و سیقلی شود.

کفسابی سنگ کف

کارهایی که در کفسابی انجام می دهیم به همان شکل برای براق نمودن و صاف نمودن سطوح سنگ نیز انجام می دهیم ، از جمله کارهایی که انجام می شود میتوان به همتراز کردن یا صاف و یکدست کردن آن و ایجاد جلوه ای زیبا و ویژه اشاره کرد.

این کار معمولا با استفاده از دستگاه های مدرن و جدید و با بهره گیری از متخصصان این امر صورت میگیرد که باعث میشود شما محیطی زیبا ، شیک و آرامش بخش تری  را داشته باشین.

سنگسابی یا به عبارت دیگر کفسابی سنگ با دستگاه ها و ماشین های مخصوص انجام میشود و سطوح سنگی شما را کاملا تمیز و یکدست میکند به طوری که انگار به تازگی آن جا را سنگ کرده اید.

چرا کفسابی سنگ:

شاید بتوان گفت یکی از شایع ترین و اصلی ترین علت های آن به تراز نبودن یا یکدست نبودن سنگ است که باعث می شود .

تراز نبود سنگ ها و یا بالا پایین بودن  انها علاوه بر ایجاد نمای زشت آن ممکن است مشکلات دیگری همان برای شما ایجاد کند.

دیگر علتی که می توان به آن اشاره کرد چسبیدن مواد سخت از قبیل سیمان ، چسب ، مصالح و …است. که این مشکل نیز بعد از سنگسابی به طور کامل از بین خواهد رفت و حتی اثری از نیز بعد از کفسابی دیده نمی شود .

علت دیگری که باعث میشود شما به کفسابی سنگ یا همان سنگسابی روی بیاورید کثیف شدن سنگ است  این کثیفی ها که می توان علت آن را آلودگی هوا و .. دانست مانند یک لایه روی سنگ را میگیرد و با مواد شوینده و روش های معمول حل شدنی نیست و متخصصین این امر با کفسابی این مشکل را حل می کنند و سنگ را تمیز و براق می کنند .

هزینه کفسابی:

درمورد هزینه هم باید به این موضوع اشاره کرد که با در نظر گرفتن مکان ، نوع ، سنگ … قیمت ها متغیر است ، و با توجه به این که با انجام این کار سنگ شما و کف مکان مورد نظر شما مثل روز اول نو و تمیز خواهد شد ، با توجه به هزینه های دیگری که باید می پرداختین تا به نتیجه مطلوب خود می رسیدین هزینه کفسابی سنگ شما بسیار کم تر و به صرفه تر در می آید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star