کفسابی موزاییک

دراین مقاله می خواهیم به کفسابی موزاییک بپردازیم (موزاییک سابی):

کفسابی

بیشترین مشکلی برای آن به کفسابی رجوع میشود در موزاییک بحث پستی بلندی های آن است و برای صاف و یکنواخت کردن آن از کفسابی استفاده می شود ، که معمولا علت انجام این کار برای نصب یا تعبیه کردن پارکت بر کف است و با ساب زدن موزاییک براقیت قابل توجهی حاصل نمی شود و همانطور که اشاره کردیم بیشت آنرا صاف و یکنواخت می کند.

کیفیت کفسابی موزاییک

کیفیت کفسابی و ساب زدن نز به عوامل و فاکتور های زیادی بستگی دارد یکه از آن فاکتور های مهم تعداد دست ساب زدن است که باید به آن توجه کرد و آن را طبق اصول و با حضور یک متخصص با تجربه انجام داد.و شاید  مهمترین فاکتور آن که مربوط به مراحل پایانی است  می توان به ساب ایتالیایی اشاره کرد که معمولا آن را برای مراح پایانی و برای شفافیت و براقی سنگ استفاده می شود.

زمان کفسابی موزاییک

از مسائل مهمی که مطرح است می توان به مدت زمانی کهکفسابی طول میکشد و زمانی که برای اتمام کار صرف می شود اشاره کرد . که آن هم راه حل دارد میتوان با بالا بردن نیرو های کار و دستگاه ها  سرعت کار را بالا تر و زمان آن را تا حد قابل توجهی پایین آورد.

کفسابی موزاییک

قبل از هر کار یا عملی بر روی سطح باید با جنس و ویژگی آن بیشتر آشنا شوید تا با ظرافت  و هوشیاری بیشتری کفسابی را انجام دهید . در اینجا اطلاعاتی را در این زمینه به شما میدهیم که دانست آن بد نیست، موزاییک های تک لایه ای از جمله رایج ترین کف پوش ها در کشور هایی نظیر ایتالیا و آلمان است و ایرا نیز هرچند کم رنگ اما در زمینه تولید این نوع موزاییک ها ، (موزاییک های تک لایه ای) قدم هایی برداشته است. درواقع موزاییک نوعی کفپوش است که از طریق فشار یا لرزش بدست می آید.

از مواد تشکیل دهدنده آن می توان به :

  • ماسه
  • سنگ دانه
  • سیمان
  • آب
  • پودر سنگ

اشره کرد و این مواد طی فراین های خاص و در کارخانه ها به تشکیل موزاییک می انجامد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star