کف سابی

کف سابی

خدمات کف سابی

کفسابی عبدی با بیش از یک دهه فعالیت موفق در حوزه کف ساختمان آمادگی ارائه تمامی خدمات کف سابی به همشهریان تهرانی عزیز می باشد.


کفسابی عبدی با بیش از ۱۰ سال سابقه


 

کفسابی میبایست با دستگاه های حرفه ای و توسط کف سابان حرفه ای انجام شود تا بهترین حالت را به کف ساختمان شما بدهد، ما تمامی پروسه کفسابی را با استفاده از بروز ترین دستگاه های دنیا ( دستگاه های تک فاز و ۳ فاز ایتالیایی ) و با بکار گیری کاردری مجرب و کاملا آموزش دیده انجام می دهیم.

رضایت مشتری مهم ترین مسئله در تمامی شغل ها می باشد، در کفسابی عبدی نیز بیشترین سعی ما جلب رضایت کامل شما مشتریان عزیز می باشد.

هزینه کف سابی

هزینه کف سابی به پارامترهای زیادی مانند نوع سنگ کف ساختمان، میزان کثیفی، متراژ کف و … بستگی دارد، به همین دلیل بصورت کلی نمی توان قیمت را گفت و برای تعیین دقیق هزینه کفسابی میبایست کارشناسان ما به محل شما اعزام شوند تا بتوانند با بازدید از محل مورد نظر کفسابی قیمت دقیق این پروسه را تخمین بزنند.

کف سابی در تهران

انجام تمامی خدمات کف سابی در تهران و حومه، کفسابی عبدی آماده عقد قرارداد و ارائه تمامی خدمات به تمامی همشهریان عزیز تهرانی، کف سابی در غرب تهران،کف سابی در شرق تهران،کف سابی در شمال تهران و کف سابی در جنوب تهران می باشد.

مراحل کف سابی

یک کفسابی کامل دارای پروسه ای مشخص است که فقط کفسابان حرفه ای دانش آن را دارند. مراحل کف سابی حداقل شامل ۹ مرحله می شود و در صورت نیاز تعداد دفعات کفسابی بیشتر می شود.

در بعضی مواقع اصلا کف ساختمان به کفسابی نیاز ندارد و با یک فرچه سابی ساده با کمترین هزینه می توان کف ساختمان را مانند روز اول زیبا و درخشان نمود.

کف سابی حرفه ای

بعضی از همکاران به اشتباه برای شست و شوی کف ساختمان از اسید استفاده می کنند که بسیار اشتباه و برای سنگ کف بسیار مضر می باشد. کف سابی حرفه ای روش خاص خود و مواد لازم خاص خود را دارد پس برای جلوگیری از آسیب رساندن به کف ساختمان حتما از کارشناسان حرفه ای این صنف استفاده کنید و قبل از عقد قرارداد حتما نمونه کارهای شخص مورد نظر را ملاحظه کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star